Pokazywanie postów oznaczonych etykietą imbryki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą imbryki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 1 marca 2013

Imbryk jako ocieplacz

 Ania z bloga Nitka Czarodziejka pokazała u siebie ocieplacze na imbryk w postaci właśnie imbryka, które dla niej uszyłam.To dowód wdzięczności  za cuda, które od niej dostałam i inne jeszcze dobra duchowe, które nie sposób wycenić.  Jedna z komentatorek na blogu Ani podała linka do strony, na której można znaleźć oryginał. Jest to bardzo znana  strona, ale link zobaczyłam dopiero po uszyciu....  Z tym, że w oryginale   jest to poduszka, a moje wytwory są puste  w środku i mogą służyć jako ocieplacze. No i nie obyło się bez prototypu, który oczywiście zostawiłam dla siebie i który prezentuję. A nawet dwa, w różnych wielkościach.


 Ten jest mniejszy, niż poprzedni, ma mniejszy otwór  w środku...

Witam serdecznie nowych obserwatorów, dziękuję za wspaniałe komentarze i za tak wiele odwiedzin, pomimo ewidentnych przestojów na blogu.  Następny tydzień jeszcze będę miała trudny, a potem może się wszystko wyprostuje. Poza tym wiosna idzie i to bardzo cieszy :)