Mili goście

niedziela, 14 lutego 2016

"Patchwork na Łasztowni" w Szczecinie

Wspaniała wystawa pod tytułem "Patchwork na Łasztowni" w pięknym, klimatycznym miejscu Tyle najlepszych  polskich quiltów zebranych razem. Jakim sposobem udało się to trzem niesamowitym osobom: Karolinie,  Jolci i Agnieszce zorganizować, to ja nie wiem. W każdym razie 7 lutego odbyło się uroczyste otwarcie, a wystawa będzie trwała do 21 lutego.
Wyrazy wielkiego uznania dla  Organizatorek, to naprawdę wielkie i wartościowe wydarzenie. Znalazły się też na niej moje dwie nieduże makatki, ale w jakim doborowym towarzystwie!  Długo zwlekałam ze zgłoszeniem, a potem się okazało, że jest za mało miejsca. Zresztą i tak nie wiedziałabym, co zgłosić, tyle mam tego w domu....

Samotna jabłoń:

A tutaj Ratusz Zamojski:

To już czwarta wystawa, w której biorą udział moje prace.
Najpierw była indywidualna (tylko moje prace) w 2011 r. w Książnicy Zamojskiej, następnie w Krakowie organizowana przez Berninę tutaj i w Berlinie, piękna relacja Ani Sławińskiej tutaj
Jeszcze raz bardzo dziękuję Organizatorkom za całokształt :)

5 komentarzy:

 1. Cieszę się bardzo, że znów wstawiasz posty ze swoimi pracami. Szkoda, że Szczecin tak daleko, bo chętnie obejrzałabym tę wystawę. Twoje prace jak zwykle zachwycające.
  Pozdrawiam M

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę piękne. Podziwiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Joasiu, duma mnie rozpiera. Zawsze jestem blisko Twoich spraw, tych wielkich i mniejszych :) GRATULUJĘ! A Paniom organizatorkom rzeczywiście należy się podziw za takie przedsięwzięcie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam tam Joasiu i oglądałam Ratusz i Jabłoń z bliska, bardzo ładne prace :) fajnie było a Ciebie brakowało bo pamiętam nasze spotkanie w Krakowie na wystawie. Wszędzie jest dużo zdjęć z wystawy tak jak przypuszczałam, w moim opisie wystawy na moim blogu jest również trochę zdjęć i link do strony organizatorów z dużą ich ilością :) serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brakowało Ciebie Joanno, brakowało. Ale jeszcze gdzieś... kiedyś... Do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń