środa, 8 lipca 2015

I po Festiwalu Twórczo Zakręconych....

Tyle się działo, że aż nie wiem od czego zacząć. Festiwal Twórczo Zakręconych w Krasnymstawie, tam przed południem pokazałam ręczne szycie aplikacji, to znaczy jeden ze sposobów, ten z freezer paper i krochmalem. Jako wzór posłużył mi "Winogronowy wieniec".


Przygotowałam też przykładowy bloczek z ręczną aplikacją i cały przegląd akcesoriów do ręcznego szycia. Pisałam o nich TUTAJPo południu dalszy ciąg ręcznego szycia. Tym razem "Cathedral windows". Też tylko jeden ze sposobów.

Taki blok miałam przygotowany:
A ten poniżej to kawałek UFO, który mam nadzieję, że niedługo skończę....


W podsumowaniu napiszę, że jestem zadowolona  z udziału w tym Festiwalu. Trafiłam na przemiłe osoby, które zainteresowały się ręcznym szyciem,  To dla mnie ewenement, bo w obecnych czasach szycie kojarzy się mi się zawsze z maszyną do szycia.  Mam nadzieję, że  udało mi się przekazać trochę mojej wiedzy i doświadczeń. Było bardzo sympatycznie. Gdyby któraś z Pań miał jakieś pytania - proszę dzwonić albo pisać :) 
Dziękuję też organizatorom Festiwalu Twórczo Zakręconych za wszystko, począwszy od słodkiego prezentu zaraz na wstępie...

4 komentarze:

 1. Jakie to cudne! I dla mnie niepojęte!
  Pozdrawiam i ściskam Cię serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie bardzo zajęte szyciem . Bardzo ładne wzory wybrałaś . Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne prace! Najbardziej zachwycił mnie blok z maleńkimi różyczkami - prawdziwe cudeńko.

  OdpowiedzUsuń