Mili goście

sobota, 2 maja 2015

Wernisaż wystawy w Krasnobrodzie pt. Tradycja inspiruje

Na wczorajszym wernisażu wystawy Joli, która prowadzi bloga Niecodzienny-nieco-dziennik zachwyciłam się cudowną imprezą. Obejrzałam zgromadzone tam makatki kuchenne z połowy XIX i XX wieku, które Joli udało się ocalić od zapomnienia. Oto niektóre z nich:


Oprócz tego biżuteria koralikowa, inspirowana haftem zamojskim, oparta na kolorach czerwonym, czarnym i białym. Podziwiałam złote ręce Joli, zachwytom nie było końca. Wszystko wspaniale i pomysłowo eksponowane.Oprócz tego było też coś dla ciała w większości przygotowane przez Jolę, ale była też i specjalność Darii z bloga Majdawel:


Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, bo jeszcze koncert zespołów lokalnych: Roztoczanki i Wójtowianie:
Impreza fantastyczna, wspaniale poprowadzona przez Panią Dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury, znamienici goście, nawet pan Burmistrz. Jolu, bardzo Ci dziękuję za zaproszenie, ta wystawa była dla mnie wielkim przeżyciem:)

5 komentarzy:

 1. Tej wystawy to Ci zazdroszczę:)))dlaczego u nas nie ma takich wystaw:))była i owszem-malarstwa,ale robótek ręcznych nie,a ja tak lubię rękodzieło:))))nawet pojechaliśmy do Koniakowa i co ?wystawa w niedzielę nieczynna!kiedy najwięcej osób przyjeżdża w tamte okolice-wystawa zamknięta:))ot życie:))))
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wernisaż faktycznie był niesamowity, było co podziwiać :) ale też niesamowite było ponowne spotkanie, niby blisko mieszkamy a jakoś daleko ;) Pozdrawiam serdecznie i do następnego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi, my name's Minh, and nice to meet you :x

  Thanks for great job, I love all things crafty - paper flower, crochet, knitting, quilling, beading, jewery making...

  There're some video clip about handmade tutorial step by step here:
  Tutorial step by step

  Please watch, like, comment and share if you like it :)
  Thank you God bless u :x

  My Youtube

  OdpowiedzUsuń
 4. Joasiu, bardzo Ci dziękuję za to, że przyjęłaś zaproszenie i razem z mężem przyjechałaś na wernisaż.
  Mam szczerą nadzieję, że Twoje rozmowy "na wysokim szczeblu" przyniosą efekty i wkrótce spotkamy się na Twoim wernisażu:-)
  Pozdrawiam ciepło:-*

  OdpowiedzUsuń