niedziela, 15 stycznia 2012

Blog Roku 2011 w kategorii "Zainteresowania i pasje"

Nie jestem osobą przebojową i nie umiem się promować, ale pomyślałam, że może jakaś miła osoba zechciałaby zagłosować na mojego bloga, skoro nieopatrznie  zgłosiłam go do konkursu. Zwłaszcza, że koszt każdego SMS-a przeznaczony jest na szlachetny cel.
Żeby zagłosować, wystarczy wysłać SMS o treści  H00230 (bez spacji, znak"0" - to cyfra zero) na nr 7122. Koszt jednego SMSa  to 1,23 zł.  Głosowanie trwa już kilka dni, a kończy się 19.01.2012 r. o godz 12-ej. Dochód  z SMS-ów zostanie przekazany przez organizatora konkursu na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Z jednego telefonu można oddać tylko jeden głos.
Z góry dziękuję za każdy oddany głos :)))))

14 komentarzy:

 1. Zaraz wysyłam:) Twoje prace są tak wspaniałe że świat powinien o nich usłyszeć

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój głos już Masz:))Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Już wysyłam.W pełni na to zasługujesz:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam cieplutko Szczęśliwy każdy nowy dzień, Gdy z życiem idzie w parze. Cieszmy się jego każdą chwilą Nie patrzmy co da w darze. Uśmiech rozdawać od rana I kochać wszystko co żyje, W ludziach poszukać dobroci Bo w każdym ona się kryje... WSPANIAŁEGO I RADOSNEGO DNIA

  OdpowiedzUsuń
 5. no pewnie że zagłosowałam!!! Jakżeby inaczej :-). Powodzenia Joasiu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z samego rana zagłosuję i zamelduję, zrobię to z wielką radością, przekonaniem i nadzieją że o Twoich pracach usłyszy jeszcze więcej osób. Masz niezwykły talent i to powinno być zauważone i szeroko docenione. Trzymam kciuki, powodzenia Joasiu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Joasiu głos oddany i potwierdzony zwrotnym SMSem :) buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Joanno, otrzymałam informację zwrotną: podany numer bloga nie istnieje. Chciałam zagłosować. Trzymaj się

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie cudowności na Twoim blogu! Wszystko takie dopracowane, dopieszczone! Ech... kiedy ja się odważę na takie precyzyjne projekty...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Spóźniłam się z głosowaniem, a szkoda :( A Twoje prace są naprawdę super, jeszcze nie mogę z szoku wyjść po tym confetti, takie maciupenieczkie skrawki i to wszystko tak misternie poukładane i jeszcze tworzy cudne obrazki. Jestem pełna podziwu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Joasiu..chcialam , probowalam,,ode mnie nie da sie tego sms wyslac..wciaz pokazuje mi sie komunikat ze nieznana siec..Pozdrawiam :O)

  OdpowiedzUsuń